Przedpremierowo "Sexy Bastard. Hard" E. Jagger

"Powinnam to była inaczej załatwić, powinnam była inaczej zareagować, ale nie jestem przyzwyczajona do tego, że ktoś mi pomaga albo się o mnie troszczy".
Eve Jagger

Wydawnictwo: Kobiece
Autor: Eve Jagger
Oryginalny tytuł: Hard. A Sexy Bastard Novel
Polski tytuł: Hard 
Premiera: 30 sierpnia!!! 


Drogie Panie, jeżeli szukacie gorącej powieści na jeden wieczór, "Hard" jest wprost stworzona dla Was. Szybko wgryziecie się w świat bohaterów (a może nie tylko) i całkowicie w nim zatracicie. Nawet nie zauważycie, jak dotrzecie do ostatniej. Wierzcie mi, będziecie pragnąć więcej!

Po dwóch latach spędzonych w Londynie, Cassie ucieka do rodzinnej Atlanty. Wierzy, że wreszcie rozpocznie nowy rozdział w swoim życiu, z dala od niebezpiecznych mężczyzn. Niestety, już pierwszej nocy nachodzi ją przystojny, umięśniony król nocnego życia, Ryder Cole. Przyszedł odebrać dług, zaciągnięty przez brata Cassie. Jamie jednak zniknął, a starsza siostra postanawia wyrównać rachunku z Ryderem. Wszystko układa się doskonale, do czasu... Gdy przeszłość zaczynie pukać do drzwi, Cassie znajdzie się w nie lada tarapatach. Czy pociągnie za sobą innych? Wygra czy przegra tę walkę?


Nie było to moje pierwsze spotkanie z literaturą erotyczną, ale na pewno nie jestem ekspertem w tej dziedzinie. Po podobne książki sięgam sporadycznie, prawie nigdy. Na tą konkretną zdecydowałam się tylko dzięki umięśnionej klatce Pana na okładce. Brawo Wydawnictwo Kobiece, umiecie przyciągnąć wzrok! Książka dotarła do mnie wczoraj, a dziś jestem po lekturze. To, coś znaczy!

Eve Jagger postarała się, aby jej książka nie była kolejną banalną powieścią. Ukazała realia życia nocnego z zupełnie innej perspektywy, niż ta którą znam. Mnie kluby nocne, walki bokserskie odpychają, a pracujący tam ludzie przerażają. Po prostu obchodzą to wszystko szerokim łukiem. Nigdy nie przyszło mi do głowy, że takie miejsca mogą kryć prawdziwą przyjaźń, braterskie więzi, zaufanie i gorącą miłość. Autorka rozwiała stereotypy, które znam z filmów, seriali, czy wiadomości, a towarzyszyły mi przez wiele lat. Podjęła również kwestię toksycznych związków oraz bicia kobiet. Te tematy często odsuwane są na dalszy tor, a dla wielu są codziennością. Nie powinniśmy odwracać wzroku, a pomóc uwolnić się z koszmaru i zacząć żyć od nowa.

Oczywiście, scen erotycznych w "Hard" nie brakuje. Napięcie pomiędzy bohaterami nieustannie wzrasta, igraszki słowne podnoszą temperaturę, szybko przeradzając się w głębokie pożądanie. Tajemnice, nieporozumienia, szczypta grozy świetnie dopełniają całość, oferując czytelnikowi szeroką gamę uczuć. Ta książka wywoła uśmiech na Waszych twarzach, rumieniec na policzkach, współczucie, złość i radość. Nie będziecie się nudzić, a rollercoaster wrażeń będzie Wam towarzyszył do ostatnich stron!

Za egzemplarz dziękuję wydawnictwu: 

9 komentarzy :

 1. Podobnie jak ty nie często mam do czynienia z książkami o takiej tematyce. Ta wydaje się ciekawa. Myślę że, na pewno po nią sięgnę ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajnie, że to nie kolejna banalna powieść, bo to zachęca do przeczytania. Myślę, że mogłaby mi się spodobać, bo właśnie czytam inną książkę w tym gatunku i chyba zacznę częściej po nie sięgać :P
  Pozdrawiam :)
  czytanie-i-inne-przygody.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Książki raczej nie przeczytam. Słyszałam o niej wiele pozytywów, ale ta okładka typowego erotyku mnie niestety zniechęca.

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba to nie do końca mój klimat :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie czekam, aż dotrze mój egzemplarz tej książki. Po każdej kolejnej recenzji coraz bardziej nie mogę się doczekać, aż przeczytam tę pozycję! :D czuję, że mi się spodoba!

  Piękny blog, pozdrawiam!
  https://sunreads.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Chcę jak najbardziej przeczytac. Czasem lubię takie ksiązki. No i teraz nie będę mogła się doczekać, aż ta ksiązka wpadnie w moje ręce.
  pozdrawiam,
  polecam-goodbook.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Już nie mogę się doczekać aż po nią sięgnę, ponieważ zerka na mnie ze stosiku :) Ale, że czytam aktualnie inną serię chcę najpierw ją skończyć, żeby potem móc z czystym sumieniem sięgnąć po kolejne :) A Twoja recenzja zdecydowanie nie sprawia, żeby czekanie było łatwiejsze :)
  Pozdrawiam,
  Michalina z Michalinowe Buki
  http://michalinowebuki.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. W końcu zaczęli wydawać erotyki w ładnych okładkach <3


  Pozdrawiam
  To Read Or Not To Read

  OdpowiedzUsuń

Zofia w Krainie Książek © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka